HALE NAMIOTOWE

DOSTOSOWANE DO POTRZEB TWOJEGO BIZNESU

Jako producent hal namiotowych dokładamy wszelkich starań, aby obiekt był dedykowany dla klienta. Wszystkie nasze obiekty powstają z dokładnością o
szczegóły już na etapie projektowania i są dostosowane do indywidualnych
wymagań oraz funkcji jakie mają spełniać. Efekt finalny wyróżnia się najwyższą
jakością. Każdy etap budowy, począwszy od przygotowania terenu, obliczeń
statyki hal namiotowych, po ostateczny montaż, to praca specjalistów w swoim
fachu.

Skonfiguruj własną halę magazynową na miarę swoich potrzeb

Nasza oferta obejmuje także szybkie i kompleksowe wykonawstwo hal namiotowych, to rozwiązanie zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne. Zajmujemy się również przygotowaniem terenu wraz z posadowieniem Hali. W ciągu 30-60 dni obiekt gotowy jest do natychmiastowej eksploatacji. od A do Z. Hale namiotowe to idealna alternatywa dla budynków tradycyjnych. Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są odporne na warunki atmosferyczne, są dużo korzystniejsze pod względem finansowym, na każdym etapie

Hale typu standard to idealna alternatywa dla potrzeby nowego magazynu, czy np. miejsca do przechowywania maszyn. Szybki i tani sposób na zagospodarowanie zabudowanej przestrzeni.

Klasyczna Hala namiotowa o konstrukcji stalowej, ocynowanej ogniowo lub malowanej proszkowo.
Pokrycie ścian bocznych to Blacha trapezowa.

Poszycie dachowe wykonane jest z materiału PCV o
gramaturze 680g/m2 w preferowanym kolorze białym światło przepuszczalnym.

Hale typu Thermo to idealna alternatywa dla potrzeby miejsca bezpiecznego składowania towarów niezależnie od temperatury zewnętrznej. Szybki i tani sposób na zagospodarowanie zabudowanej przestrzeni.

Hala namiotowa o konstrukcji stalowej, ocynowanej ogniowo lub malowanej proszkowo.
Pokrycie ścian bocznych to płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60-80 mm.

Poszycie dachowe wykonane jest z materiału PCV o gramaturze 680g/m2 w preferowanym kolorze białym światło przepuszczalnym. Proponowanym i Dedykowanym dodatkiem jest podwójna warstwa dachowa
(podsufitka) , która pozwala nam wyeliminować skropliny wynikające z różnic temperatur, oraz tworzy
barierę dla utrzymania temperatury w środku hali.

WYMIARY HALI NAMIOTOWEJ

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy pełną dowolność wyboru co do rozmiaru hali magazynowej:

 • Szerokość : od 5m do 20m
 • Długość: od 4m do 160m
 • Wysokość: od 3m do 6m
 • POSZYCIE ŚCIAN BOCZNYCH

  Do budowy naszych hal magazynowych stosujemy dwa rodzaje materiału wykończenia elewacji:

 • Blacha trapezowa
 • Płyta warstwowa
 • POSZYCIE DACHU

  Do wykończenia powierzchni dachowej stosujemy 3 rodzaje materiału:

 • Plandeka PCV
 • Blacha trapezowa
 • Płyta warstwowa
 • DRZWI I BRAMY

  Pełna dowolność ilości oraz umiejscowienia bram hali magazynowej.

 • Brama segmentowa
 • Brama rolowana
 • Brama garażowa
 • ANALIZA POTRZEB

  Każdy klient jest dla nas indywidualnością. Rozpoznając dokładne potrzeby, oraz specyfikę prowadzonej działalności jesteśmy w stanie dopasowywać możliwości i rozwiązania techniczne tak, aby dopasować obiekt do jego przeznaczenia i wykorzystać w pełni jego możliwości.

  PROJEKT HALI

  Następnym elementem składowym po analizie jest przystąpienie do stworzenia projektu. Nasi projektanci wykorzystują otrzymane informacje, i dzięki nim przystępują do stworzenia indywidualnego projektu który jest zarówno funkcjonalny jak również estetyczny. Ważnym elementem naszych projektów jest bezpieczeństwo. Każdy obiekt i jego statyka obliczana jest wg. stref śniegowych i wiatrowych. Klient dostaje gotową ofertę w ciągu 24 h.

  BUDOWA

  Proces budowy rozpoczyna się od przygotowania terenu pod halę namiotową. Podłoże powinno być utwardzone i wypoziomowane. Jesteśmy firmą która kompleksowo spełnia potrzeby naszych klientów, to znaczy że przyjmujemy również zlecenia na przygotowanie płyty, stóp betonowych do posadowienia hali oraz placów i infrastruktury połączonej z funkcjonowaniem hali namiotowej. Wszystko przebiega według ustalonych szczegółów oraz ułożonego planu działania. Gotowy obiekt spełnia wszystkie normy i jest zgodny z pojęciem sztuki budowlanej.

  ROZWÓJ

  Wielokrotnie spotykamy się z zapytaniem od naszych klientów o możliwości rozbudowy, bądź stworzenie nowego obiektu który uzupełni braki w przestrzeni funkcjonowania działalności danej branży. Na przeciw potrzebom wychodzimy z naszą różnorodną ofertą, oraz wieloma możliwościami. W ofercie oprócz hal namiotowych proponujemy klientom m.in kontenery, wiaty, ruchome biura, obiekty modułowe.

  KONTAKT

  Od rozmów wstępnych, poprzez omówienie potrzeb i przygotowanie oferty, kończąc na oddaniu gotowego obiektu stawiamy ogromny nacisk na wzajemny kontakt z klientem i utrzymanie go na jak najwyższym poziomie. Wysoko cenimy sobie dobre imię, dzięki temu wielu klientów bez obaw podejmuje z nami kolejne inwestycje, bądź poleca nas kolejnym zainteresowanym.

  SERWIS

  Po całkowitym oddaniu obiektu, bądź zespołu obiektów, pełnimy nadzór oraz pełną obsługę gwarancyjną. Nasza grupa serwisowa gotowa jest na szybką reakcję i fachowe wyeliminowanie ewentualnego problemu.

  ZAMÓW JUŻ DZIŚ

  logo_180w

  Producent Mobilnych Domów i Biur Modułowych