DOMY MODUŁOWE

Domy Letniskowe i całoroczne

Nowoczesne domy modułowe

Jeśli cenisz nowoczesne rozwiązania, które doskonale łączą funkcjonalność z atrakcyjnym designem to z pewnością zainteresują Cię projekty domów modułowych. Budynki stworzone w systemie modułowym to praktyczny wybór i jednocześnie najkrótsza droga do posiadania własnego domu. To wszystko za sprawą gotowych komponentów, które powstają w fabryce, a następnie montowane są w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Całoroczne domy modułowe to świetna propozycja dla osób, którym zależy na krótkim okresie realizacji. Przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby wybudować energooszczędny i w pełni funkcjonalny dom Twoich marzeń.

Otrzymaj szczegółową ofertę już dziś!

Domy modułowe Mobile Development to przede wszystkim najwyższa jakość, materiały klasy premium, nowoczesny design oraz mobilność. Obiekt dostarczymy za pomocą profesjonalnego transportu. Metraż, opcję wykończenia i wyposażenia dostosujemy do Twoich aktualnych potrzeb.

Zostaw dane i my skontaktujemy się z Tobą!


  Przedstawiamy Państwu dom Stockholm.

  Nowoczesny z zewnątrz, przemyślany wewnątrz – tak w skrócie można podsumować ten model.

  oslo

  DOM MODUŁOWY

  wariant Holiday i Family

  barcelona

  DOM MODUŁOWY

  wariant Family i Holiday

  dallas

  DOM MODUŁOWY

  wariant Holiday i Family

  Jak powstają domy modułowe?

  Budownictwo modułowe z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, gdyż takie rozwiązanie posiada wiele korzyści. W związku z tym, że ok. 100% komponentów powstaje w fabryce, czas poświęcony na wykonanie prac na placu budowy zostaje ograniczony do niezbędnego minimum. Sprawia to, że całoroczny dom modułowy można zrealizować w zaledwie kilka tygodni od projektu do gotowego domu.

  Jak przebiega proces budowy domu modułowego? Zdecydowana większość prefabrykatów powstaje w fabryce, a następnie przy użyciu specjalnych lawet dowożona jest do inwestora na miejsce przeznaczenia. Wówczas następuje ich montaż, który trwa maksymalnie do kilku dni. Pamiętać należy jednak, że w przypadku całorocznych domów modułowych zachodzi konieczność wcześniejszego przygotowania fundamentów.

  Domy modułowe bez pozwolenia – aranżacja

  Domy modułowy o powierzchni do 35m2 nie wymagają uzyskiwania pozwolenia na budowę. To dobra informacja, która sprawia, że nie trzeba poświęcać czasu na dopełnienie licznych formalności. Jak się okazuje taki metraż oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. W większości przypadków składają się one z dwóch sypialni, łazienki oraz kuchni. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w miejscu jednej z sypialni powstał salon bądź gabinet. Projekt domu modułowego może powstać na indywidualne zamówienie, dzięki czemu inwestor ma możliwość dostosowania rozkładu i funkcjonalności pomieszczeń do swoich potrzeb. To zatem doskonały wybór dla singli, a także rodzin 2+1.

  Nowoczesne domy modułowe zachwycają oryginalną estetyką. W dużej mierze nawiązują do stylistyki futurystycznej, a to głównie za sprawą płaskiego dachu. Ich wymiary sprawiają, że doskonale sprawdzą się także na niedużej działce.

  Korzyści z inwestycji w całoroczne domy modułowe

  Dom modułowy to świetny wybór dla osób, które cenią rozwiązania nowoczesnego budownictwa. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na krótkim czasie budowy i niewygórowanej cenie, to powinieneś rozważyć inwestycję w budownictwo modułowe. Jaka jest cena domu modułowego? Wiele zależy od projektu, na jaki się zdecydujesz. Niemniej, z pewnością ostateczny koszt będzie nieporównywalnie niższy od domu zrealizowanego w technologii tradycyjnej. Kolejna zaleta domu modułowego to mobilność. Zastosowanie solidnego rdzenia konstrukcji samonośnej, oraz systemu montażowego do transportu sprawia, że moduły można przenosić dowolną ilość razy bez ryzyka ich uszkodzenia.

  Jeśli chcesz poznać cennik domów modułowych, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz i opowiesz nam nieco o swoich wymaganiach oraz potrzebach. Jesteśmy w stanie zagwarantować realizację całorocznego domu modułowego pod klucz wraz z wyposażeniem. Zapewniamy jednocześnie błyskawiczny czas realizacji – montaż gotowego obiektu to zaledwie 1 dzień. Mo zemy równie z przygotować projekt na indywidualne zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą całorocznych domów modułowych!

  POZNAJ NOWOCZESNE BIURA MODUŁOWE MOBILE DEVELOPMENT

  logo_180w

  Producent Mobilnych Domów i Biur Modułowych