MOBILNE BIURA MODUŁOWE

Biura Modułowe na miarę Twojego biznesu

Biura modułowe - rozwiązania dla nowoczesnego biznes

Biura modułowe to nowoczesna i praktyczna przestrzeń stworzona dla współczesnego biznesu, która doskonale spełni funkcję tradycyjnego pomieszczenia biurowego. Konstrukcja oparta na systemie łączenia gotowych modułów, pozwala w krótkim czasie uzyskać nową przestrzeń do pracy dla małych firm w postaci kontenera biurowego. Na uwagę zasługuje także niebanalny design biura modułowego, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy budownictwa i aranżacji wnętrz. Budownictwo modułowe to doskonała szansa na stworzenie bądź zmodyfikowanie przestrzeni biurowej.

Otrzymaj szczegółową ofertę już dziś!

Dzisiejszy świat stawia coraz wyższe wymagania dla współczesnego biznesu, dotyczy to również pomieszczeń – biura, sklepu, wspólnej przestrzeni, naszego miejsca pracy. Biura modułowe Mobile Development to przede wszystkim najwyższa jakość, materiały klasy premium, nowoczesny design oraz mobilność. Warunki pracy w biurze modułowym nie odbiegają od biura tradycyjnego. To funkcjonalna przestrzeń, idealnie dopasowana do warunków klienta. Obiekty dostarczymy za pomocą profesjonalnego transportu. Metraż, opcję wykończenia i wyposażenia dostosujemy do Twoich aktualnych potrzeb.

Zostaw dane i my skontaktujemy się z Tobą!


  Zdjęcia i wizualizacje

  PREMIUM
  5/5

  TOKYO biuro modułowe

  0 m2

  Zdjęcia i wizualizacje

  PREMIUM
  5/5

  MEMPHIS biuro modułowe

  0 m2

  Zdjęcia i wizualizacje

  PREMIUM
  5/5

  HELSINKI biuro modułowe

  0 m2

  Nowoczesne budownictwo modułowe – charakterystyka

  Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni biurowej? Nic prostszego! Wystarczy, że zdecydujesz się na budownictwo modułowe. Na czym to polega? Budynki tego rodzaju składają się z przygotowanych wcześniej prefabrykatów przestrzennych, które następnie są łączone w wyznaczonym miejscu. W ten sposób możliwe staje się połączenie nawet kilkudziesięciu modułów. Co istotne, połączenia mogą mieć także charakter pionowy, dzięki czemu stworzyć można wielopiętowe budynku modułowe. W praktyce jednak najczęściej budynki modułowe są parterowe i przeznacza się je na przestrzeń biurową. To doskonałe rozwiązanie dla małych firm. Biura modułowe z sanitariatem to także doskonałe sposób na uzyskanie przestrzeni coworkingowych.

  Czy biuro modułowe wymaga pozwolenia na budowę?

  Warto wiedzieć, że biura modułowe nie wymagają pozwolenia na budowę, co znacząco przyspiesza proces ich montażu. Formalności zostają bowiem ograniczone do niezbędnego minimum. Pewne ograniczenia dotyczą jednak ich wymiarów – powierzchnia budynków modułowych wynosi do 35 metrów kwadratowych. Ograniczenia tego rodzaju wynikają z zapisów prawa budowlanego, gdyż większe budynki wiążą się z koniecznością pozyskiwania pozwolenia na budowę. Bez wątpienia jednak taka powierzchnia okaże się wystarczająca w przypadku przestrzeni przeznaczonej dla kilku pracowników. Biura modułowe bardzo często spotkać można, chociażby przy nowopowstałych osiedlach, gdzie pełnią funkcję punktów sprzedaży, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby odgrywały rolę biur stacjonarnych w centrum miasta. Możliwe jest w nich przecież podejmowanie kontrahentów.

  Biura modułowe – zalety

  Nowoczesne kontenery biurowe doceniane są m.in. ze względu na ich atrakcyjny wygląd. Stylistyka tego rodzaju budynków doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. W zależności od preferencji biura modułowe mogą wyróżniać się awangardowym bądź klasycznym stylem. Jeśli cenisz oryginalność, to postawić możesz na indywidualny projekt. W ten sposób otrzymasz biuro dostosowane do Twoich potrzeb, jak i preferencji.

  Nie lada zaletę stanowi fakt, że biura modułowe można umieścić na dowolnym terenie. Nie są pod tym względem wymagające. Co więcej, wszystkie kontenery biurowe wyposażone są w instalację elektryczną oraz elektryczne ogrzewanie, a budynek modułowy na Twoje życzenie może spełniać najsurowsze normy izolacji cieplnej.

  Kolejna zaleta biur modułowych to mobilność. Dzięki zastosowaniu samonośnej sztywnospawanej konstrukcji i dedykowanemu systemu do transportu, obiekt można przenosić dowolną ilość razy bez ryzyka jego uszkodzenia.

  Jedna z największych korzyści inwestycji w biura modułowego to bez wątpienia błyskawiczny czas realizacji – montaż gotowego obiektu trwa zaledwie 1 dzień! Do dyspozycji otrzymujesz w pełni wykończony i wyposażony budynek. Ponadto, cena budynków modułowych jest stosunkowo niska w porównaniu do budownictwa tradycyjnego. Jeśli szukasz zatem nowoczesnych rozwiązań na przestrzeń biurową, to koniecznie zapoznać się z naszą ofertą biur modułowych.

  POZNAJ NOWOCZESNE DOMY MODUŁOWE MOBILE DEVELOPMENT

  logo_180w

  Producent Mobilnych Domów i Biur Modułowych